Vitago Premium Vegan Glukozamin, Bromelain, Rutin İçeren 60 Tablet

Ürün Kodu : 370
328,00 TL
0 Yorumlar |
Yorum Yaz +
Paylaş :
Vitago Premium Vegan Glukozamin, Bromelain, Rutin İçeren 60 Tablet
Ürün İçeriği
Her bir tablette içerir:
Glucosa Green ®Glukozamin sülfat potasyumklorür, metilsülfonilmetan, hacim arttırıcı: mikrokristalin selüloz,topaklanmayı önleyici: kalsiyum fosfatlar, akgünlük (boswellia serrata) reçineekstresi, devil's claw (harpagophytum procumbens) kök ekstresi, kaplamamalzemesi (stabilizör: hidroksipropil metil selüloz, kıvam arttırıcı:hidroksipropil selülöz), zeytin yaprağı (olea europea l.) yaprak ekstresi,bromelain, rutin, topaklanmayı önleyici: yağ asitlerinin magnezyum tuzları,silikon dioksit.
Ürün Özellikleri
Kullanım Önerileri
Yetişkinler için günde 2 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Saklama Koşulları
25°C’nin altında kuru ve serin yerde orijinal ambalajındasaklayınız. Doğrudan ısı kaynaklarına veya güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.
Uyarılar

18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.
Bileşenlerden herhangi birisine karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (T.E.T.T.) ve parti/lot numarası ambalajın altındadır.
İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesiamacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaçkullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Beklenmeyen bir etkigörüldüğünde doktorunuza danışın. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satınalmayınız.

Ürün Yorumları
Son Bakılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.