Vitago Premium Melatonin 3 Mg 60 Tablet Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 366
199,00 TL
149,25 TL
%25
0 Yorumlar |
Yorum Yaz +
Paylaş :

 

Bileşenler

Günlük 1 tablet

Miktarı (mg)

*BRD

Melatonin

3 mg

**

*Beslenme Referans Değeri

** Beslenme Referans Değeri Yoktur.

 

Her bir tablette içerir:

Hacim arttırıcı: mikrokristalin selüloz, topaklanmayı önleyici: kalsiyum fosfatlar, melatonin, topaklanmayı önleyici: yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit.

 

Yetişkinler için akşam yatmadan iki saat önce günde 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.

 

25°C’nin altında kuru ve serin yerde orijinal ambalajında saklayınız. Doğrudan ısı kaynaklarına veya güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.

 

®     Melatonin, genellikle geceleri epifiz bezi tarafından salgılanan bir hormondur ve uzun süredir uyku-uyanıklık döngüsünün kontrolü ile ilişkilendirilmektedir.

®     Vitago Melatonin 3 mg içeriğindeki ana etken madde melatonindir. Ürün içeriğinde sadece tablet formunun korunması için gereken maddeler bulunmaktadır. Tablet içeriği, bitkisel bileşenlerden oluştuğu için vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına uygundur.

Vitago Melatonin 3 mg ürünümüz titanyum dioksit, gluten, laktoz, koruyucu ve renklendirici içermeyen en doğal haliyle kullanıma sunulmuştur. Ürünümüz GMP, HACCP, HELAL ve VEGAN sertifikasyonlarına sahip kendi tesislerimizde üretilmiş olup güvenle kullanabilirsiniz.

 

ü  Titanyum dioksit içermez.

ü  Gluten içermez.

ü  Laktoz içermez.

ü  Koruyucu içermez.

Renklendirici içermez.

 

Hamile veya emziren kadınlar ile 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bu ürün kullanılırken araba, makine kullanılmamalıdır ve alkol tüketilmemelidir. İki aydan uzun süre kullanılmamalıdır. Bileşenlerden herhangi birisine karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (T.E.T.T.) ve parti/lot numarası ambalajın altındadır.

İlaç Değildir.Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışın. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız.

Ürün Yorumları
Son Bakılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.