Vitago Premium Melatonin 3 Mg 60 Tablet Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 366
163,00 TL
163,00 TL
%0
0 Yorumlar |
Yorum Yaz +
Paylaş :
Vitago Premium Melatonin 3 Mg 60 Tablet
Ürün Özellikleri
  • Melatonin, genellikle geceleri epifiz bezi tarafından salgılanan bir hormondur ve uzun süredir uyku-uyanıklık döngüsünün kontrolü ile ilişkilendirilmektedir.
  • Vitago Melatonin 3 mg içeriğindeki ana etken madde melatonindir. Ürün içeriğinde sadece tablet formunun korunması için gereken maddeler bulunmaktadır. Tablet içeriği, bitkisel bileşenlerden oluştuğu için vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına uygundur.
  • Vitago Melatonin 3 mg ürünümüz titanyum dioksit,gluten, laktoz, koruyucu ve renklendirici içermeyen en doğal haliyle kullanımasunulmuştur. Ürünümüz GMP, HACCP, HELAL ve VEGAN sertifikasyonlarına sahipkendi tesislerimizde üretilmiş olup güvenle kullanabilirsiniz.
Ürün İçeriği
Her bir tablette içerir:
Hacim arttırıcı: mikrokristalin selüloz, topaklanmayıönleyici: kalsiyum fosfatlar, melatonin, topaklanmayı önleyici:yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit.
Kullanım Önerileri
Yetişkinler için akşamyatmadan iki saat önce günde 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Saklama Koşulları
25°C’nin altında kuru ve serin yerde orijinal ambalajındasaklayınız. Doğrudan ısı kaynaklarına veya güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.
Ürün İçermezleri
  • Titanyum dioksit içermez.
  • Gluten içermez.
  • Laktoz içermez.
  • Koruyucu içermez.
  • Renklendirici içermez.
Uyarılar

Hamile veya emziren kadınlar ile 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bu ürün kullanılırken araba, makine kullanılmamalıdır ve alkol tüketilmemelidir. İki aydan uzun süre kullanılmamalıdır.
Bileşenlerden herhangi birisine karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (T.E.T.T.) ve parti/lot numarası ambalajın altındadır.
İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesiamacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaçkullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Beklenmeyen bir etkigörüldüğünde doktorunuza danışın. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satınalmayınız.
Ürün Yorumları
Son Bakılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.