Hakkımızda

Hep İyi Hissetmeniz İçin Çalışıyoruz!

 
Biz insanların kendilerini iyi hissedecekleri ürünler geliştiren yenilikçi bir şirketiz. İnsan sağlığını destekleyici gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri üretiyoruz. Dünyayı izleyen Ar-Ge ekibimiz, gelişen ihtiyaçlara çözüm üretirken insan, çevre ve toplum sağlığını odağına koyan sürdürülebilir bir anlayışı benimsiyoruz. Doğal beslenmenin ve önleyici sağlık anlayışının bir yansıması olarak, modern hayatın günlük yorgunluk ve stresinden arınmak, hastalıklara karşı daha güçlü kalmak için son yıllarda artan gıda takviyesi kullanımında nitelikli ürünlerle tüketicilere çözüm sunuyoruz.

Vitago "Hep İyi Hisset” sloganı ile tüketicilerin sağlıklı gıda takviyesi ihtiyacına yönelik olarak, güvenilir ve yenilikçi ürünleri erişilebilir şekilde sunmak için yola çıktı. Yetişkin ve çocuklara yönelik olarak uzman ekiplerimizle özel ürünler üretiyoruz. Efervesan ürün gruplarında koruyucu, şeker, gluten ve laktoz içermeyen ürünler yanında Vitago Premium serisiyle vegan beslenmeye uygun sertifikalı ürünler üretiyoruz. Dünya standartlarındaki üretim hattımızda titanyum dioksit içermeyecek şekilde üretim yapıyoruz. Türkiye’deki bitkisel kaynaklı ilk D3+K2 vitamini, seramid içeren ilk kolajen tableti, vegan onaylı ilk glukozamin tableti üreten markayız. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Eczacılık Fakültesi ile resmi iş birliğimiz bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri fabrikamızda staj yaparken uzman akademisyenlerimizle yeni ürünler geliştirmekteyiz. 

Vitago Kids markamızla çocuklara yönelik doğal balık yağları ve multivitamin şuruplar başta olmak üzere çeşitli gıda takviyeleri ile onların gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çocukların vitaminleri daha eğlenceli ve kolay tüketmesini sağlayan çiğnenebilir formlarda özel ürünler üretiyoruz. Bunları yine çocuklarımızın çok sevdiği karakterlerden olan TRT Çocuk Rafadan Tayfa, Pırıl, Z Takımı ve Kaptan Pengu karakterlerinin arkadaşlığı ile sunuyoruz. Türkiye’de TRT’nin gıda takviyesi alanındaki tek resmi üreticisiyiz.

Twellness markamız ise "sağlıklı güzellik” kavramına odaklanıyor. Bu alanda yine kendi Ar-Ge ekibimizin geliştirdiği kolajen içerikli ürünlerle bakım serumlarını kullanıma sunuyoruz. Almanya’da kurulu Dermotest laboratuvarları onaylı şekilde cilt bakım ürünleri geliştiriyor ve ihraç ediyoruz. İnstagram için tıklayınız.

Üretim Standartları ve Sertifikalarımız:

Mevcut ürün standardımızı korumak ve daha da yükseltmek için gerekli tüm sertifikasyon süreçlerini takip etmekteyiz. BRC, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, HACCP 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi Sertifikası, Helal Üretim Sertifikası ve FDA Amerikan Gıda Komisyonu Uygunluk Sertifikası, Organik Üretim Müteşebbis Sertifikası, Vegan üretim sertifikası ve Etik Yönetim uyum sertifisına sahibiz.


Daha iyi bir dünya için, güvenilir ve sürdürülebilir gıda güvenliğinin önemini biliyor ve bu konuda tüketicilerimizi bilimle formüle edilmiş, özenle üretilmiş ve duyguyla paketlenmiş ürünlerimizle buluşturuyoru

Bilgilendirme: Hepiyihisset.com, Vitago’nun (Triawell A.Ş.) resmi satış sitesidir. 

 
Basında Biz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.