Hakkımızda

Hep İyi Hissetmeniz İçin Çalışıyoruz!

 

Hepiyihisset.com, Triawell A.Ş.'ye ait markaların resmi satış sitesidir. Bununla birlikte Triawell kalite anlayışına uygun tüketici sağlık ve kişisel bakım ürünlerini de satışa sunduğumuz bir e-ticaret portalıdır.

 

Biz:

 

Triawell olarak “İyilik, Sağlık, Güzellik” mottosuyla yola çıktık. İnsanların kendilerini iyi hissedecekleri ürünler geliştiren yenilikçi bir şirketiz. İnsan sağlığını destekleyici gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri üretiyoruz. Dünyayı izleyen Ar-Ge ekibimiz, gelişen ihtiyaçlara çözüm üretirken insan, çevre ve toplum sağlığını odağına koyan sürdürülebilir bir anlayışı benimsiyoruz. Doğal beslenmenin ve önleyici sağlık anlayışının bir yansıması olarak, modern hayatın günlük yorgunluk ve stresinden arınmak, hastalıklara karşı daha güçlü kalmak için son yıllarda artan gıda takviyesi kullanımında nitelikli ürünlerle tüketicilere çözüm sunuyoruz.

 

Triawell Markaları:

 

Vitago markamız "Hep İyi Hisset” sloganı ile tüketicilerin sağlıklı gıda takviyesi ihtiyacına yönelik olarak, güvenilir ve yenilikçi ürünleri erişilebilir şekilde sunmak için yola çıktı. Özellikle efervesan ürün gruplarında koruyucu, şeker, gluten ve laktoz içermeyen ürünleri tüketiciyle buluşturmakta. Titanyum dioksit içermeyen tablet ve kapsül formlarıyla minimize gıda katkı içerikleriyle kendine özgün yeni konseptler sunuyoruz. Öte yandan liken bitkisinden elde edilen dünyadaki ilk onaylı D3 vitaminiyle Türkiye’de tamamen bitkisel ve koruyucu içermeden üretilmiş D3+K2 vitamin ürününe sahibiz.

 

Vitago Kids markamızla çocuklara yönelik doğal balık yağları ve multivitamin şuruplar başta olmak üzere çeşitli gıda takviyeleri ile onların gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çocukların vitaminleri daha eğlenceli ve kolay tüketmesini sağlayan çiğnenebilir formlarda özel ürünler üretiyoruz. Bunları yine çocuklarımızın çok sevdiği karakterlerden olan TRT Çocuk Rafadan Tayfa ve Pırıl karakterlerinin arkadaşlığı ile sunuyoruz.

 

Twellness markamız ise "sağlıklı güzellik” kavramına odaklanıyor. Bu alanda yine kendi Ar-Ge ekibimizin geliştirdiği kolajen içerikli ürünlerle bakım serumlarını kullanıma sunuyoruz. 

 

Nobler markamız özellikle bitkisel ekstratlar alanında uzmanlaşan ve organik propolis ürünlerinden zeytin yaprağından mamül özel ekstratlara kadar yenilikçi bir çok ürünü kullanıcılara sunmaktadır.

 

Üretim Standartları:

 

Mevcut ürün standardımızı korumak ve daha da yükseltmek için gerekli tüm sertifikasyon süreçlerini takip etmekteyiz. GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, HACCP 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi Sertifikası, Helal Üretim Sertifikası ve FDA Amerikan Gıda Komisyonu Uygunluk Sertifikasına sahibiz.

 

Ürünlerimizi kendi fabrikamızda, kendi laboratuvar altyapımız ve Eczacılık fakültelerinden uzman akademisyenlerle geliştiriyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızı daha ileri bir seviyeye taşıma amacıyla Türkiye'nin ilk sağlık teknokentinde kendi Ar-Ge merkezimizi kurmak için başvurumuzu yaptık ve yakında tesisimizi kullanıma açacağız.  

 

Daha iyi bir dünya için, güvenilir ve sürdürülebilir gıda güvenliğinin önemini biliyor ve bu konuda tüketicilerimizi bilimle formüle edilmiş, özenle üretilmiş ve duyguyla paketlenmiş ürünlerimizi denemeye davet ediyoruz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.